بسیج کارکنان

English   |     |     |  
 انتخاب وب سایت:

      هفته دفاع مقدس گرامی باد
 


            امام خامنه ای : نیروهای نظامی و بسیجی ما مؤمن و با اخلاصند و به عنوان پشتوانه‌ای که هیچ خدشه‌ای در آن راه ندارد, محسوب می‌شوند امام خامنه ای : بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه‌ای است که اسلام و قرآن و امام زمان (ارواحناه و فداه) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است.            امام خامنه ای : پیوند میان بسیجیان عزیز و حضرت ولی عصر (ارواحناه و فداه) مهدی موعود عزیز یک پیوند ناگسستنی و همیشگی است.            امام خامنه ای : شما جوانان بسیجی و سپاهی و جوانان مؤمن آگاهی را با احساس مسئولیت و شور و شعور همراه کردید.            امام خامنه ای : نیروهای نظامی و بسیجی ما مؤمن و با اخلاصند و به عنوان پشتوانه‌ای که هیچ خدشه‌ای در آن راه ندارد, محسوب می‌شوند.            امام خامنه ای : نیروهای نظامی و بسیجی ما مؤمن و با اخلاصند و به عنوان پشتوانه‌ای که هیچ خدشه‌ای در آن راه ندارد, محسوب می‌شوند

 
 قابل توجه کلیه همکاران محترم

 باسلام

     با احترام ، بدینوسیله نفرات برتر مسابقه کتابخوانی از کتاب " نقشه ی نقش بر آب " با احتساب زمان پاسخگوئی به شرح ذیل اعلام می گردد :

1- برادر حسن بابازاده 2- خواهر فاطمه عباسی نیاسر 3- خواهر مرضیه محق 4- خواهر راضیه ابراهیمی 5- برادرسیدقاسم خادم 6- خواهر ملیحه حسین زاده 7- خواهر افسانه شمس

همکاران محترم جهت دریافت جوائز خود در روز سه شنبه 90/11/18 در مراسم جشن به مناسبت دهه فجر در سالن آمفی تاتر حضور بهمرسانند.

 با تشکر

بسیج کارکنان دانشگاه
دهه فجر از نگاه مقام معظم رهبری

دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمیرود. تا قبل از انقلاب اسلامی،‌ در ایران نظام اسلامی وجودنداشت و رابطه پادشاهان با مردم رابطه ی «غالب و مغلوب» و« سلطان و رعیت » بود وپادشاهان احساس می‌کردند که فاتحینی هستند که بر مردم غلبه یافته اند و حضرت امام رضوان الله تعالی علیه این سلسله معیوب را قطع کردند و نقطه ی عطفی در تاریخ ایران بوجودآوردند و شمشیر اسلام مردم را علیه دشمنان اسلام،‌ مردم و استعمارگران به کار گرفتند. دهه انقلاب از رشحات اسلام است و آئینه ای است که خورشید اسلام در او درخشید و این دهه باید با عظمت هرچه تمامتر برگزارشود. این مراسم را با هیجانهای عاطفی صحیح باید با طراوت و تازه کرد. در مذهب ما،‌ احساسات،‌ گریه و شادی، حب و بغض و عشق و نفرت جایگاه والایی دارد. از این رو جشنهای دهه فجر می بایستی همچون مراسم و اعیاد مذهبی گرامی داشته شود و مردمی باشد. باید کلیه مساجد فعال شوند و مردم با حضور در مساجد خاطره ی فراموش نشدنی حضرت امام و پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند.
شهادت امام حسن عسگری علیه السلام تسلیت بادپارساترین مردم کسی  است که در هنگام شبهه توقف کند . عابدترین مردم
کسی است که واجبات را انجام دهد . زاهدترین مردم کسی است که حرام را ترک
نماید . کوشنده ترین مردم کسی است که گناهان را رها سازد .
تحف العقول ، ص (519)
قالَ الإمام موسی بن جعفر الکاظم (علیه السلام) : أداءُ الاْمانَةِ وَ الصِّدقُ یَجْلِبانِ الرِّزْقَ، وَ الْخِیانَةُ وَ الْکِذْبُ یَجْلِبانِ الْفَقْرَ وَ النِّفاقَ.

تحف العقول: ص 297، بحارالأنوار: ج 75، ص 327،

فرمود: امانت داری و راست گوئی، هر دو موجب توسعه روزی می شوند; ولیکن خیانت در امانت و دروغ گوئی موجب فلاکت و بیچارگی و سبب تیرگی دل می باشد.


اخبار و اطلاعیه ها


 
 
       اخبار و رویدادها